John Eldredge LAUKINIS ŠIRDYJE

9,86  Su PVM

Negi mums iš tiesų reikia dar vienos knygos vyrams? Ne. Reikia dar kažko. Leidimo. Leidimo būti tuo, kas esame – vyrais, sukurtais pagal Dievo paveikslą. Gyventi iš širdies, o ne vadovaujantis sąrašu, ką privalėtume ir turėtume daryti. Daugelį mūsų šis sąrašas nuvargino, daugeliui jis įvarė nuobodulį. Daugybė vyrams skirtų pamokymų galiausiai jų nepasiekia. Priežastis paprasta – jie neatsiliepia į tai, kas giliai ir garantuotai glūdi vyro širdyje, į jo tikrus polinkius. 

Taigi šią knygą siūlome ne kaip septynis žingsnius, kaip tapti geresniu krikščionimi, o kaip širdies safarį, kuriuo siekiame susigrąžinti laisvą, aistringą ir nuotykingą gyvenimą. Manau, jog ji padės vyrams, o ir moterims, atgauti savo širdį. Be to, ji padės moterims suprasti savo vyrus ir pagelbės jiems gyventi gyvenimą, kokio trokšta ir vieni, ir kiti. 

 

Turime

Produkto kodas: KN02 Kategorijos: ,

Aprašymas

Nauja knygos “Žavingoji” autoriaus knyga!

Johnas Eldredge’as tiki, jog to, kas iš tiesų glūdi vyro širdyje, visiškai nepaisoma. „Galiausiai, manau, daugelis vyrų
patiki, jog Dievas į žemę juos paleido tam, kad jie būtų geri berniukai“, – knygoje „Laukinis širdyje“ rašo Eldredge’as.

„Mums sakoma, kad vyrų problema ta, jog jie nesugeba laikytis pažadų, nemoka būti dvasiniais vedliais, bendrauti su savo žmona ar auginti vaikų. Tačiau gerai pasistengę, jie gali pasiekti aukščiausią viršūnę – tapti… maloniu vyruku. Štai ką laikome krikščioniškos brandos pavyzdžiais – tikrai malonius vyrukus“.

Tačiau ar vaikystėje kada nors svajojote užaugę tapti maloniu vyruku? Damos, ar jūsų svajonių princas buvo smarkus… ar tiesiog malonus? Eldredge’as mano, jog būtent dėl šitokio malonaus vyro įsivaizdavimo esama tiek daug nuvargusių ir vienišų moterų, tiek daug betėvių vaikų ir tiek mažai vyrų. Jis rašo: „Atėmėme vyro širdies svajones, o norime, kad jis elgtųsi vyriškai. Pasak C. S. Lewiso „Iškastravę galviją norime, kad jis būtų vaisingas“.“

Giliai širdyje kiekvienas vyras trokšta kovoti kovą, leistis į žygį, išgelbėti gražuolę. Štai kada jis atspindi Dievo paveikslą; štai kokį jį sukūrė Dievas.

Papildoma informacija

Svoris 0.3060 kg
Išmatavimai 0.0000 × 0.0000 × 0.0000 cm
ISBN

9789986932529

Apimtis

224 psl.

Išleista

2013

Skaitytojų atsiliepimai

0
Remiantis 0 atsiliepimų
5
0 %
0
4
0 %
0
3
0 %
0
2
0 %
0
1
0 %
0

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “John Eldredge LAUKINIS ŠIRDYJE”
Parašykite atsiliepimą ir gaukite 20 % nuolaidą kitam pirkiniui!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *