Šventasis Raštas moterims, dovaninis leidimas

(3 pirkėjų atsiliepimai)

39,00 

Naujovė Lietuvoje – Šventojo Rašto leidimas moterims.

Vėl turėsime lapkričio mėn.

Neturime

Praneškite man, kai vėl turėsite

Produkto kodas: KN13 Kategorijos: , ,

Šis ekumeninis Šventojo Rašto leidimas moterims (Rubšio ir Kavaliausko vertimas, išleistas kartu su Lietuvos Biblijos draugija), yra apdovanotas Vallotton premija.

Labai norėjome, kad šis leidimas virstų knyga, kurią mama galėtų palikti kaip dvasinį palikimą savo dukrai, močiutė – anūkei. Juk toks dvasinis paveldas yra kur kas brangesnis už auksą. Tegul tavo ir Viešpaties meilės istorija pažadina tavo dukras ir anūkes gyventi amžinai ir niekada, niekada neragauti mirties.

Išskirtinis moteriškas dizainas – sepijos spalvos tekstas, spalvotos ir nespalvotos nuotraukos, spalvotas drobinis viršelis. spalvoti priešlapiai, vokas Dievo ištikimybės ženklams. Dienoraščio puslapiai, kuriuose norėsi susirašyti atsakymus į maldas, įklijuoti savo mylimiausiųjų, už kuriuos meldiesi, nuotraukas. Apmąstymui skirti tekstai iš žurnalo „Tapati“, B. Ferrero knygelių bei kitų leidinių. Tai šiuolaikinės istorijos, skirtos meditacijai.

Biblija supakuota dovanų dėžutėje.

Papildoma informacija

Svoris 1.5000 kg
Išleido:

Lietuvos Biblijos draugija, 2015

ISBN:

9786098073300

Apimtis:

1558 psl.

3 atsiliepimai apie Šventasis Raštas moterims, dovaninis leidimas

  1. Aušra

    PUIKI KNYGA SIELAI.

  2. Šventasis Raštas moterims, dovaninis leidimas

    Nuostabus, išskirtinis leidimas – vertingas kiekvienai moteriai, merginai, suteikiantis spalvų mūsų kasdienybei ir įkvepiantis gyventi su Dievu, gyventi jo įsakymais ir pažinti giliausią jo meilės slėpinį, kuriuo sukurtas visas pasaulis. Taip pat ir mes – kiekvienas iš mūsų.

  3. Šventasis Raštas moterims, dovaninis leidimas

    Nuostabus leidinys, ačiū:)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *