Privatumo apsauga

1. Pirkdamas tapati.lt parduodamas prekes Pirkėjas privalo nurodyti savo asmens duomenis (vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį, galiojantį elektroninio pašto adresą), kurie būtini produktams pirkti, pristatyti ir mokėjimui vykdyti.

2. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius produktų pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

3. Pardavėjas įsipareigoja saugoti Pirkėjo asmeninius duomenis ir laikytis Privatumo nuostatų.

4. tapati.lt nesaugo jokių Pirkėjo bankinių duomenų (tokių kaip slaptažodis, sąskaitos numeris ir pan.), kadangi mokėjimo metu Pirkėjas yra nukreipiamas į išorines sistemas.

5. Svetainėje tapati.lt naudojamas anoniminis lankytojų žymėjimas slapukais, svetainės funkcionalumui užtikrinti. Slapukai nenaudoja ir nerenka jokios asmenį identifikuojančios informacijos.

6. Pagal galimybes, Pardavėjas įsipareigoja informuoti Pirkėją apie akcijas Pirkėjo el. paštu (bet ne dažniau nei kartą per dieną, greičiausiai kokį kartą per mėnesį).

Last modified on Antradienis, 17 birželio 2014 11:20

Latest from