Brene Brown BRANDINANČIOS NESĖKMĖS

(1 pirkėjo atsiliepimas)

13,84 

Jei gyvensime drąsiai, mes būtinai suklysime. Visi sėkmingi, autentiški, drąsūs žmonės patyrė daug nesėkmių, bet nuo visų kitų žmonių juos skiria vienas bruožas – jie neleidžia nesėkmėms jų apriboti. Ši knyga yra apie tai, kaip atsitiesti suklupus. Kai neigiame savo skausmingas istorijas, jos mus apriboja. Kai jas pripažįstame, galime patys parašyti joms pabaigą.

Turime

Žemiausia kaina 12,00  buvo 2022-12-04 Produkto kodas: KN21 Kategorijos: , Žymos: ,

Bestselerių „Didi drąsa“ ir „Netobulumo dovanos“ autorė tęsia pasakojimą apie drąsą, pažeidžiamumą, gėdą ir vertę. Šioje knygoje ji pasakoja, ko išmoko tyrinėdama autentiškai ir drąsiai gyvenančius žmones ir ką patyrė nusprendusi sekti jų pavyzdžiu.

Jei gyvensime drąsiai, mes būtinai suklysime. Visi sėkmingi, autentiški, drąsūs žmonės patyrė daug nesėkmių, bet nuo visų kitų žmonių juos skiria vienas bruožas – jie neleidžia nesėkmėms jų apriboti. Sunkus vidinis darbas yra vienintelė išeitis, kad mūsų kelias į pašaukimą ir sėkmę nenutrūktų ties pirma kliūtimi.

Brene Brown nagrinėja, kaip žmonės atsitiesia po klaidos, nesėkmės ar likimo smūgio. Ji paaiškina, kas tuomet vyksta žmogaus sieloje ir pateikia įrankius, kaip susioriantuoti ir ką daryti patekus į jausmų sūkurį. Žengti į savo skausmo istorijas gali atrodyti baisu. Sunkumai, su kuriais susidūrėme, gali būti gniuždantys, kaip darbo praradimas arba nutrūkęs santykis, arba smulkūs, kaip konflktas su draugu ar bendradarbiu. Nepriklausomai nuo sunkumų dydžio ir aplinkybių, atsikeliame taip pat: mes  išsiaiškiname savo jausmus; mes  grumiamės  su savo istorija, kol išsiaiškiname tiesą; mes praktikuojame šį procesą kasdien, kol tai tampa įpročiu ir perkeičia mūsų gyvenimus.

Kai neigiame savo skausmingas istorijas, jos mus apriboja. Kai jas pripažįstame, galime patys parašyti joms pabaigą.

Papildoma informacija

Svoris 0,3600 kg
Išleista:

2017

ISBN:

978-609-8153-09-5

Apimtis:

255 psl.

1 atsiliepimas apie Brene Brown BRANDINANČIOS NESĖKMĖS

  1. Jolanta

    Paprastai patekę į skausmingą situaciją skubame nusiskausminti maistu arba pramogomis. Ši knyga ne tik drąsina nebėgti, bet ir rodo kelią per jausmų sumaištį.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Turime

Paliekate savo krepšelį?

Išsaugokite savo pirkinius, kad galėtumėte sugrįžti ir baigti apsipirkimą kitą kartą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą
0