Akcija!

H. Hendrix SANTYKIŲ LABIRINTAI: kaip mes renkamės partnerį ir kodėl išlikti kartu taip sunku

(1 pirkėjo atsiliepimas)

16,99  15,99  Su PVM

Nuolaida baigsis po:

H. Hendrix atrado paprastus bendravimo būdus, kurie šimtams tūkstančių porų padėjo išsaugoti santuoką ir sukurti brandžius santykius. Sužinosite iš kur kyla tarpusavio įtampos ir kaip partneriai  gali  baigti vienas su kitu kovoti ir pagaliau pradėti bendradarbiauti. Vėl galite mylėti vienas kitą kaip pradžioje, bet tam reikės padirbėti.

Turime

Produkto kodas: KN27 Kategorijos: ,

Aprašymas

Panašu, kad turime beveik įgimtą gebėjimą pasirinkti gyvenimo draugą, kuris vestų mus iš proto. Tie patys partnerio bruožai, taip mus žavėję, kai susipažinome, vėliau pradeda erzinti.
Mes pasirinkome partnerį ne be priežasties. Kartais tikrai gali atrodyti, kad gyvename su ne tuo žmogumi ir, galbūt, būtume laimingesni, jei iškeistume jį į kitą. Tačiau dauguma iš mūsų turime išmokti kažką svarbaus iš savo gyvenimo draugo. Minutėlei nustokite kaltinę savo partnerį, kad neduoda jums, ko norite, ir išsiaiškinkite, kodėl jį pasirinkote.
Mūsų partneriai padeda mums atrasti mūsų sielos vietas, kurioms būtinas išgydymas. Nenuvertinkite savo pasirinkimo. Tai nėra klaida. Jūsų pasirinktas žmogus idealiai tinka, kad padėtų jums užaugti ten, kur neužaugote vaikystėje. Taip, augti yra sunku, todėl mes priešinamės. Mums nepatinka keistis. Šioje knygoje dr. Harvilis Hendriksas moko bendravimo įgūdžių, kurie jau padėjo šimtams tūkstančių porų atsisakyti vaikystėje išmokto elgesio – „verkšlenimo“ ir „bausmės“.
„Galų gale pradėjome vienas kitą girdėti ir susišnekėti“ – sako poros išbandžiusios šią terapiją. Šis praktinis vadovas poroms aprašo revoliucinę Imago santykių terapijos metodiką, padedančią išspręsti konfliktus, užmegzti gilesnį ryšį ir atgaivinti aistrą.
„Nežinau geresnio vadovo poroms, kurios iš tiesų nori brandžių santykių.“
M. SCOTT PECK, „NEPRAMINTU KELIU“ AUTORIUS
“Harvilis Hendriksas siūlo geriausią man žinomą programą, kuri meilės ir neapykantos energiją santuokoje nukreipia partnerių tarpusavio išgydymui.“
T. GEORGE HARRIS, VYRIAUSIASIS REDAKTORIUS, „AMERICAN HEALTH“

Papildoma informacija

Svoris 0.515 kg
Išmatavimai 21 × 15 × 3.1 cm
ISBN:

978-609-8153-13-2

Apimtis:

384 psl.

Išleista:

2018

5
100 %
1
4
0 %
0
3
0 %
0
2
0 %
0
1
0 %
0

1 atsiliepimas apie H. Hendrix SANTYKIŲ LABIRINTAI: kaip mes renkamės partnerį ir kodėl išlikti kartu taip sunku

 1. Justina (įsigijo produktą)

  Puiki knyga, kai profesionalios žinios perteikiamos paprasta, suprantama kalba. Ją skaitant aiškėja santykių, poelgių ir gyvenime padarytų pasirinkimų priežastys: kodėl šiandien esama vienokioje ar kitokioje situacijoje, kodėl pasirinktas būtent toks, o ne kitoks žmogus ir t.t.. Tik gerai suvokus esamą padėtį galima pereiti prie konstruktyvių, pagarbių ir efektyvių pokalbių bei diskusijų, padedančių tinkamai išreikšti save, perteikti savo poreikius, išgirsti bei suprasti kitą. Taikant knygos teoriją praktikoje galima nuoširdžiai pasiekti neįtikėtinų rezultatų!

Parašyti atsiliepimą
Review now to get coupon!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

 • Henry Cloud ir John Townsend, RIBOS

  12,87  Su PVM
  Į krepšelį
 • Knyga Pokalbis, kurio visada bijojai

  H. Could, J. Townsend POKALBIS, KURIO VISADA BIJOJAI

  15,49  Su PVM
  Į krepšelį
 • Henry Cloud ir John Townsend RIBOS SANTUOKOJE

  11,75  Su PVM
  Į krepšelį