Richard ir Linda Eyre DUOK PINIGŲ

(1 pirkėjo atsiliepimas)

9,95 

Kokie pavojai gresia, jei tenkinsime vaikų įgeidžius, ir kaip panaudoti jų norus atsakomybei ir savarankiškumui ugdyti.

Neturime

Praneškite man, kai turėsite

Produkto kodas: KN09 Kategorijos: ,

Vaikų įgeidžius tenkinantys tėvai formuoja tokį jų požiūrį, kad vaikai mano galį turėti, privalą turėti ir nusipelnę visko, ką turi jų draugai – ir kad turi turėti tai dabar, be to, jiems nereikia to užsidirbti arba ką nors dėl to paaukoti.

Kita vertus, vaikų norus galima panaudoti savarankiškumui ugdyti. Tereikia išreikalauti, kad vaikai prisidėtų prie savo svajonių įgyvendinimo. Šioje knygoje ir pristatomas vienas iš būdų, kaip tai pasiekti. Richard ir Linda Eyre sugalvojo šeimos ekonomikos modelį, kuriame vaikams suteikiama galimybė užsidirbti pinigų, kuriuos jie vėliau išleidžia savo poreikiams tenkinti - rūbams, batams, žaislams, laisvalaikiui ir t.t. Dalyvaudami tokiame modelyje, vaikai išmoksta elgtis su pinigais, o tėvai padaro galą nuolatiniam daiktų ar pinigų kaulijimui.

Kaip tai galėtų atrodyti praktiškai, perskaitysite šioje knygoje. It tuomet vėl išgirdę prašymą (reikalavimą): „Duok pinigų“, galėsite atsakyti: „Užsidirbk. Eikš, papasakosiu, kaip.“

Papildoma informacija

Svoris 0.3000 kg
Išmatavimai 0.0000 × 0.0000 × 0.0000 cm

1 atsiliepimas apie Richard ir Linda Eyre DUOK PINIGŲ

  1. tėtis

    Išbandėme savo šeimoje ir tai veikia. Pradėjome vaikams duoti mažiau pinigų, bet davėme progų užsidirbti. Pvz., mums nebereikėjo raginti valyti namus, o vaikai atidžiau rinkosi pirkinius, nes reikėjo mokėti arba prisidėti iš savų pinigų.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Dažnai kartu perkami šie leidiniai

Shopping cart
-
+
Subtotal
10,90  (su PVM)
Continue shopping
1