John ir Stasi Eldredge ŽAVINGOJI

9,89 

Kiekviena moteris kažkada buvo maža mergaitė. O kiekviena maža mergaitė savo širdutėj slepia nuostabiausias svajones. Metams bėgant moters širdis nustumiama į šalį, sužeidžiama, palaidojama. Ji neranda nuotykių, nebent tik meilės romanuose

Turime

Prekės kodas (SKU): KN01Category:

Aprašymas

Kiekviena moteris kažkada buvo maža mergaitė. O kiekviena maža mergaitė savo širdutėj slepia nuostabiausias svajones. Ji ilgisi tų dienų, kai bus romantiškai mylima, kai didžiajame nuotykyje jai teks suvaidinti nepakeičiamą vaidmenį. Ji trokšta būti pasakos Gražuole. Tai daugiau nei vaikiškos svajonės. Jose paslėptos moteriškos širdies paslaptys.

Ir vis dėl to – kiek pažįstate moterų, kurios gyvena tokį gyvenimą? Metams bėgant moters širdis nustumiama į šalį, sužeidžiama, palaidojama. Ji neranda nuotykių, nebent tik meilės romanuose ar televizijoje, tad labai abejoja, ar jai kada nors teks būti šios pasakos Gražuole.

Dauguma moterų mano turinčios pasitenkinti produktyviu, pareigų pilnu gyvenimu. Jos iš visų jėgų stengiasi tapti moterimi, kuria „turėtų“ būti, tačiau taip dažnai jaučia, kad joms nepavyko. Gaila, bet labai dažnai krikščionės moterys patiria dar didesnį spaudimą: „Padarykite šiuos dešimt dalykų ir tapsite dievota moterimi“. Deja, tokie „patarimai“ tik žaloja moters sielą.

Tačiau moters širdis vis dar čia. Kartais žiūrint filmą ar vėlyvą naktį ji vėl prabyla. Joje sukyla troškulys surasti gyvenimą, kuriam ir buvo sukurta, gyvenimą, apie kurį svajojo būdama maža mergaitė.

„Žavingosios“ autoriai rašo: „Visoje kūrinijoje nėra nieko svarbesnio už jūsų širdį. Tai, ko jūs troškote būdama maža mergaitė ir ilgesys, kurį vis dar jaučiate būdama moteris, kalba apie gyvenimą, kuriam jus pašaukė Dievas. Jis nori ateiti pas jus kaip jūsų pasakos herojus, išgelbėti jūsų širdį ir padaryti jus pilnai gyvą ir moterišką. Moterimi, kuri iš tiesų žavinga“.

Kodėl moterys apleidžia savo troškimus užaugusios? Džonas ir Stasi Eldredge rašo: „Nagi prisiminkite moteris, kurias bažnyčiose laikome moteriškumo įsikūnijimais. Jos meilios, paslaugios, jų plaukai sušukuoti, jos įnikusios į darbus, disciplinuotos ir… pavargusios“. Gyvenimas sunkus mergaitės širdžiai.

Prisiminkite savo pasakas – piktadarys visada kėsinasi į Gražuolę. Tavo gyvenimo istorija yra ilgo ir nuoseklaus pasikėsinimo į tavo širdį istorija. Į tave kėsinasi tas, kuris žino, kuo tu galėtumei būti. Jis bijo tavęs. Tačiau kiekvienoje istorijoje yra herojus. Tavo gyvenimo istorija taip pat pasakoja apie ilgą ir aistringą tavo širdies paiešką. Pats Dievas ateina išgelbėti ir atkurti tavyje žavingą moterį.

Ieva buvo sukurta kaip Kūrinijos karūna, intymaus, aistringo ir žavingo Dievo atspindys. Ši knyga kviečia tave vėl tapti tokia. Tapti tuo, kas esi iš tiesų. Taip, kaip Pelenę pakvietė į puotą, Dievas tave kviečia į didelį pasimatymą su savimi. Jo širdies akys žvelgia į tave. Karalius apžavėtas tavo grožio.

Knygą taip pat galite įsigyti šiuose knygynuose:

Kataliku pasaulio knygynas, Pranciškonų g. 3/6, Vilnius
Katedros knygynas, Šventaragio g. 4, Vilnius
Liuteronu knygynas,Vokiečių g. 22, Vilnius
šv. Kazimiero knygynas, Vilniaus g.3, Kaunas
Retro knygos, Tiltu g. 19, Klaipėda
„Nojaus arka“, Tiltu g. 19, Klaipėda
Krikščioniškas knygynas, Voveriškių g. 39a, Šiauliai

Papildoma informacija

Svoris0.3000 kg
Matmenys0.0000 x 0.0000 x 0.0000 cm

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų.

Būkite pirmas ir palikite atsiliepimą apie “John ir Stasi Eldredge ŽAVINGOJI”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *