John Eldredge JIS VISA DARO NAUJA: Dangų, Žemę ir visa, kas tau brangu

(1 pirkėjo atsiliepimas)

6,54 

Knygų „Žavingoji“ ir „Laukinis širdyje“ autorius Johnas Eldredge’as kviečia atidžiau pažvelgti į stulbinamą Dievo pažadą atkurti Dangų ir Žemę ir įsivaizduoti, kokia bus Žemė ir kuo užsiimsime, kai viskas bus atkurta. Ir daro jis tai iš ties labai vaizdingai.

Turime

Produkto kodas: KN25 Kategorijos: , Žymos: , , ,

Pasaulis išgyvena didžiulę vilties krizę. Norint numalšinti šio pasaulio traumą ir agoniją, reikėtų pasiutusiai pribloškiančios vilties. Net ir dauguma krikščionių nelaukia ateities, nes jiems Dangus yra miglota, religinga ir nuobodi vieta.

Knygų „Žavingoji“ ir „Laukinis širdyje“ autorius Johnas Eldredge’as kviečia atidžiau pažvelgti į stulbinamą Dievo pažadą atkurti Dangų ir Žemę ir įsivaizduoti, kokia bus Žemė ir kuo užsiimsime, kai viskas bus atkurta. Ir daro jis tai iš ties labai vaizdingai.

„Turiu jums kvapą užgniaužiančią naujieną – Dangus nėra gyvenimas debesyse, tai nėra begalinės pamaldos. Tai – Žemė, kurią Jėzus pažadėjo atkurti, kiekvieną jos brangų kampelį, o su ja – ir jūsų pačių istoriją (Mato 19, 28). Biblijos kulminacija skamba taip: „Štai aš visa darau nauja!“ (Apreiškimas Jonui 21, 5). Artinasi Didžiojo atkūrimo diena. Ne sunaikinimo – atkūrimo.

Girdėjome apie Šventajame Rašte minimą Naujosios žemės pažadą, bet ką jis iš tiesų reiškia? Dauguma mūsų idėjų apie amžinybę kilo ne iš Dievo Žodžio, bet iš populiarios kultūros.

Knygoje „Jis viską daro nauja“ Johnas Eldredge’as siekia parodyti, kad mūsų amžinieji namai ir gyvenimas bus nepalyginamai nuostabesni, turtingesni ir smagesni nei įsivaizduojame. Dangus nė iš tolo neprimins begalinių pamaldų ar nuobodžios ramybės. Tai bus visų dalykų atnaujinimas, Rojus be skausmo ir praradimų, nuolatinė Dievo artuma.
Christianbook.com

Esame pusširdės būtybės, kvailinančios save nusigėrimu, palaidumu ir ambicijomis, nors mums siūlomas nesibaigiantis džiaugsmas. Lyg maži vaikai norime kepti purvo bandutes lūšnoje, nesuprasdami, kad mums siūloma važiuoti atostogų prie jūros.
S. Lewis

Papildoma informacija

Svoris 0.300 kg
Numatoma išleidimo data:

birželio 10 d.

1 atsiliepimas apie John Eldredge JIS VISA DARO NAUJA: Dangų, Žemę ir visa, kas tau brangu

 1. Ieva (įsigijo produktą)

  Tai nuostabi, daug džiaugsmo ir didžiosios Vilties teikianti knyga, kurią rekomeduočiau dvasingiems žmonėms. Vaizdingai aprašyta, su tikrais epizodais iš autoriaus gyvenimo bei eilutėmis iš Biblijos. Esu John Eldredge labai dėkinga už šią knygą.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

 • John Eldredge JIS VISA DARO NAUJA: Dangų, Žemę ir visa, kas tau brangu 1

  John ir Stasi Eldredge ŽAVINGOJI

  11,70 
  Daugiau
 • John Eldredge JIS VISA DARO NAUJA: Dangų, Žemę ir visa, kas tau brangu 2

  John Eldredge VYRO KELIONĖ

  11,94 
  Į krepšelį
 • Akcija! John Eldredge JIS VISA DARO NAUJA: Dangų, Žemę ir visa, kas tau brangu 3

  John Eldredge ILGESYS

  11,84  8,96 
  Į krepšelį

Dažnai kartu perkami šie leidiniai

 • Prenumerata Lietuvoje

  15,00 
  Pasirinkti savybes
 • Rob Bell INTYMUMO DIEVAS

  7,96 
  Į krepšelį
 • Max Lucado TU ESI YPATINGAS

  10,00 
  Į krepšelį
 • Akcija! Visas tūkstantis dovanų viršelis

  Ann Voskamp VISAS TŪKSTANTIS DOVANŲ

  11,88  8,96 
  Į krepšelį