+370-684-31389 info@tapati.lt

John Eldredge ILGESYS

Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)

11,84 

Kaip rašo J. Eldrege’as, „mums visiems kyla ta pati problema – mes ilgimės gyvenimo, bet nežinome, kur jį rasti. O jei jį kada nors surasime, ar galėsime jį išlaikyti?.. Jei norime atrasti tą trokštamą gyvenimą, turime leistis į kelionę, o mums duotas kelrodis yra giliai širdyje įdėtas ilgesys, kurio dažnai nepaisome, palaikome kuo kitu arba į kurį pasirenkame nekreipti dėmesio. Didžiausia žmogiška tragedija yra nustoti ieškoti“.

Turime

Prekės kodas (SKU): KN23 Category:

Aprašymas

Ar gali mūsų gyvenimas būti kupinas aistros, bet jos nesunaikintas?

Johnas Eldredge’as taip rašo knygoje„Ilgesys“: „Kiekvieno iš mūsų širdyje yra paslėpta vieta. Tai ilgesys gyvenimo, kuriam buvome sukurti.“ Tačiau kaipgi mums susigrąžinti savo troškimus ir išmokti juos perprasti.

Kaip rašo J. Eldrege’as, „mums visiems kyla ta pati problema – mes ilgimės gyvenimo, bet nežinome, kur jį rasti. O jei jį kada nors surasime, ar galėsime jį išlaikyti?.. Jei norime atrasti tą trokštamą gyvenimą, turime leistis į kelionę, o mums duotas kelrodis yra giliai širdyje įdėtas ilgesys, kurio dažnai nepaisome, palaikome kuo kitu arba į kurį pasirenkame nekreipti dėmesio. Didžiausia žmogiška tragedija yra nustoti ieškoti“.

Daugybei gerų žmonių buvo pasakyta, kad norint šventai gyventi būtina numarinti širdies troškimus, ir pavadinta tai šventumu. O tada stebimės, kodėl daug krikščionių atrodo kažkokie negyvi, lyg įsispraudę į vienos ar kitos rūšies šablonus, kartotinės vienas kito kopijos, kalbančios išmoktomis frazėmis. Dažnai netikintieji šalia jų atrodo gyvesni, nors pirmieji skelbiasi turį amžinąjį gyvenimą. Gal ir nenuostabu, kad mintis tapti krikščioniu daugeliui neatrodo patraukli.

Tačiau šioje knygoje atrasime, kad pats Dievas yra mūsų giliausių troškimų autorius. Jis davė mums troškimus ir Jam patinka juos patenkinti. Kaip skelbia Psalmės: „Džiaukis iš širdies VIEŠPAČIU, ir jis suteiks tau, ko trokšta tavo širdis.“ (37,4). Tai Dievas kviečia tave per tavo širdies troškimus. Nuo to, kaip į juos atsakysi, priklausys tavo gyvenimas.

Atsisiųskite knygos ištrauką

Gyvenimą mes patiriame kaip paslaptį. Mes visi susiduriame su tomis pačiomis dilemomis – ilgimės gyvenimo, tačiau nežinome, kur jį rasti, abejojame, ar pavyks jį rasti, o jei rasime, ar pavyks išlaikyti. Gyvenime ilgesys, atrodo, visiškai nedera su tuo, kas mus supa. Tai, ką turime, yra panašu į tai, ko trokštame, bet niekada ne 100 procentų. Mūsų dienos mums yra mįslė, o atsakymai niekada neįteikiami su gimimo liudijimais. Mums tenka išsiruošti į žygį, jei norime gauti tai, kas mums teisėtai priklauso. Ir gauname vienintelį gidą – giliai viduje slypinti troškulį, ilgesį, kurį dažnai painiojame su kažkuo kitu arba išvis nepastebime, arba nusprendžiame nekreipti į jį dėmesio.

Papildoma informacija

Svoris 0.3000 kg
Išleista:

2017

ISBN:

978-609-8153-06-4

Apimtis:

207 psl.

2 reviews for John Eldredge ILGESYS

 1. Įvertinta 5 iš 5

  Inge (patikrintas savininkas)

  Nuostabiai atgaivinanti, ikvepianti knyga. Siulyciau ja perskaityti visiems, kurie ne(be)turi jegu tiketi, taip pat tiems, kurie laiko save uoliais krikscionimis.

 2. Įvertinta 5 iš 5

  Gediminas

  Puiki knyga

Atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti …

 • Ann Voskamp VISAS TŪKSTANTIS DOVANŲ

  Įvertinta 5.00 iš 5
  12,75 
  Į krepšelį
 • John Eldredge VYRO KELIONĖ

  9,85 
  Skaityti daugiau
 • John ir Stasi Eldredge ŽAVINGOJI

  9,89 
  Į krepšelį