MOTERŲ PASLAPTYS

(1 pirkėjo atsiliepimas)

12,97 

Šioje knygoje surinktos jautriausios lietuvių moterų gyvenimo išpažintys. Ne viena privers jus drauge raudoti, apkabinant ir savo taip seniai ir giliai užkištas, paslėptas paslaptis ir leidžiant pasiguost, kad ne tau vienai teko klysti, netekti, būt išduotai.

Turime

Produkto kodas: KN17 Kategorijos: , ,

Aprašymas

Šiais sėkmę garbinančiais laikais viešai kalbėti apie savo skausmą, netektį ar klaidas atrodo panašu į blogą toną ar kvailystę. Tačiau, kaip sako soc. mokslų daktarė Brene Brown, „tik atsivėręs, tapęs pažeidžiamas žmogus suteikia teisę kitam būti tikru, autentišku, klystančiu“. Tai ir yra džiaugsmingo gyvenimo raktas.

Šioje knygoje surinktos jautriausios lietuvių moterų gyvenimo išpažintys. Ne viena privers jus drauge raudoti, apkabinant ir savo taip seniai ir giliai užkištas, paslėptas paslaptis ir leidžiant pasiguost, kad ne tau vienai teko klysti, netekti, būt išduotai.

Visas šias istorijas vienija viena gija, vienas motyvas, viena baigtis. Visos jos savo kelionės slėniuose ir daubose nuolankiai priėmė Dievo joms siųstą paguodą ir pagalbą. Patikėjo, kad joms atleista ir sugebėjo atleisti kitiems. Visos jos leidosi guodžiamos ne vien žmogaus rankom…

Žurnalas „Tapati“, švęsdamas savo dešimties metų sukaktį, dovanoja tau pačias jautriausias Lietuvos moterų paslaptis.

Papildoma informacija

Svoris 0,490 kg
Išleido:

Abigailė VšĮ, 2015

ISBN:

978-609-8153-03-3

Apimtis:

159 psl.

Kita:

iliustruota, kietais viršeliais

1 atsiliepimas apie MOTERŲ PASLAPTYS

  1. Karolina

    Knyga, kuri paliečia širdies gelmes, paguodžia ir primena, kad mus vienija panašios patirtys ir kad neesame vienos gyvenimo kelyje su savo skausmu. Kiekvienos moters istorija šioje knygoje yra tikra, todėl skaitosi trapiai – iš širdies į širdį. Be to, knygos dizainas yra šiltas ir jaukus, raminantis ir patraukiantis.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Paliekate savo krepšelį?

Išsaugokite savo pirkinius, kad galėtumėte sugrįžti ir baigti apsipirkimą. Galbūt net atsiųsime nuolaidos kodą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą
0