Pavartykite

Benignus O’Rourke TYLOS MALDA

11,99 

Mes ieškome Dievo ir Jo artumo, tačiau mūsų klaidingi įsivaizdavimai apie maldą neleidžia priartėti ir išgyventi Dievo apvaizdos gyvai.

Produkto kodas: KN33 Kategorijos: ,

Mes ieškome Dievo ir Jo artumo, tačiau mūsų klaidingi įsivaizdavimai apie maldą neleidžia priartėti ir išgyventi Dievo apvaizdos gyvai. Manome, kad, ateidami į Dievo akivaizdą, turime tapti „dvasiški“, melstis „teisingai“ arba sukaupti dėmesį į dvasines tiesas ar Biblijos vaizdinius, bent jau labai pasistengti. Mūsų maldos pilnos žodžių, kurie dažnai tėra vien šablonai, nenuoširdūs išpažinimai. Po tokių maldų jaučiamės dar labiau pavargę, atlikę ritualą, bet mylinčio Dievo nesutikę.

Šioje knygoje atrasite visai kitokį meldimosi būdą, kurį praktikavo dar bažnyčios tėvai pirmaisiais krikščionybės amžiais ir kurį iš naujo atranda kiekviena nauja tikinčiųjų karta. Tai TYLOS MALDA, kai nutylame ir ilsimės Viešpaties akivaizdoje. Kai paleidžiame savo įsivaizdavimus ir tiesiog būname, liaujamės veikę.

Tylos maldoje mokomės tiesiog nurimti ir klausytis Jo ir savęs,nes Jis geriau už mus žino, kas paslėpta mūsų širdyse. Jis užjaučia mus, kai patys esame linkę save pasmerkti. Jei leisime su Juo laiką tyloje, Jis atidengs savo paveikslą mumyse, pagal kurį buvome sukurti.

„Jei kas trokšta, teateina pas mane ir tegu geria.“ Jėzus

Papildoma informacija

Svoris 0.275 kg
Išmatavimai 21 × 15 × 1.5 cm
Išleido:

Abigailė VšĮ

Leidimo metai:

2020

ISBN:

978-609-8153-17-0

Viršelis:

minkštas

Apimtis:

208 psl.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Benignus O’Rourke TYLOS MALDA”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *