Ann Voskamp VISAS TŪKSTANTIS DOVANŲ

(5 pirkėjų atsiliepimai)

11,66 

Ann Voskamp knyga VISAS TŪKSTANTIS DOVANŲ milijonus moterų visame pasaulyje ji įkvėpė ir padrąsino stabtelėti kasdieniniame bėgime ir pamatyti sau asmeniškai skirtas Dievo dovanas. „Mylimojo šypsena ryte, vaikų juokas čiuožykloje, senolio akys pavakarę: tai skirta tau. Žemė po tavo kojomis, lietus virš tavo pakelto veido, aplink tave besisukančios žvaigždės varinėje šlovėje: viskas tau, tau, tau“. Dėkokite už jas ir net nepajusite, kaip šis naujas įprotis pradės keisti jūsų žvilgsnį ir širdį.

Turime

Produkto kodas: KN20 Kategorijos: ,

Milijonus moterų visame pasaulyje ji įkvėpė ir padrąsino stabtelėti kasdieniniame bėgime ir pamatyti sau asmeniškai skirtas Dievo dovanas. „Mylimojo šypsena ryte, vaikų juokas čiuožykloje, senolio akys pavakarę: tai skirta tau. Žemė po tavo kojomis, lietus virš tavo pakelto veido, aplink tave besisukančios žvaigždės varinėje šlovėje: viskas tau, tau, tau“. Dėkokite už jas ir net nepajusite, kaip šis naujas įprotis pradės keisti jūsų žvilgsnį ir širdį.

Kaip ir dauguma skaitytojų, Ann Voskamp grumiasi su kasdienybės iššūkiais, praeities traumomis ir baimėmis. Čia nepadės vienkartinės patirtys, kad ir kokios egzotiškos jo būtų. „Kaip rasti džiaugsmą, kai esu genama terminų, slegiama skolų, varginama kasdieninių pareigų ir įtampų tarpusavio santykiuose? Kaip turėtų atrodyti dėkingumo pilnas gyvenimas, jei mano dienos yra sunkios, ilgos ir kartais tamsios? Ką Dievas dovanoja man čia ir dabar?“ – klausė savęs Ann Voskamp.

„Visas tūkstantis dovanų“ yra praktiška, tačiau be galo poetiška knyga apie tai, kaip gyventi džiaugsmo pilną gyvenimą. Ji kviečia pabusti ir pamatyti kasdieninę Dievo malonę.

Knyga išsilaikė New York Times bestselerių sąraše ilgiau nei ištisus metus.

Papildoma informacija

Svoris0.3600 kg
Išleido:

Abigailė VšĮ, 2016

ISBN:

978-609-8153-07-1

Apimtis:

239 psl.

5 atsiliepimai apie Ann Voskamp VISAS TŪKSTANTIS DOVANŲ

 1. Rūta (įsigijo produktą)

  Nuostabi knyga priverčianti stabtelti, susimąstyti ir dėkoti už tai, ką jau turi…..

 2. Inge (įsigijo produktą)

  Tai- atradimas, tikrai viena didziausiu, netiketu dovanu ! Jau, rods, tiek skaityta, girdeta geru minciu, paskaitu, homiliju…Kas begaletu nustebinti, ikvepti? Labai viliuosi, kad si knyga keis mano gyvenima…Rekomenduoju ja visiems !!!

 3. Audronė

  Nuostabi, gydanti knyga, padedanti pažinti amžina, beribe, ištikima meile mus mylintį Dievą ir po žingsnelį mokytis priimti Jo malonės dovanas – Jo meilę. Ir gyventi. GYVENTI. AČIŪ.

 4. Raminta (įsigijo produktą)

  Nepaprastai šilta, gili, įkvepianti, sustiprinanti knyga. Ją perskaičiusi, pradėjau dažniau pastebėti malonias smulkmenas, vertinti mažus kasdienius stebuklus, nutinkančius kasdienybėje ir būti dėkinga už tai, kas anksčiau buvo savaime suprantama.
  Jau dovanojau šią knygą brangiausioms draugėms, kurios taip pat liko nustebintos.

 5. Svetlana (įsigijo produktą)

  Viena nuostabiausių kada nors skaitytų knygų! Nuoširdi, jautri, su nuostabiomis įžvalgomis, padedanti netikėtu kampu, naujai su dėkingumu pažvelgti į kasdienybę. Skaičiau tarsi gerdama iš sielą atgaivinančio šaltinio. Labai rekomenduoju perskaityti šią knygą!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *