Ann Voskamp VISAS TŪKSTANTIS DOVANŲ

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 3)
(3 pirkėjų atsiliepimai)

12,75 

Praktiška, tačiau be galo poetiška knyga apie tai, kaip gyventi džiaugsmo pilną gyvenimą.

Turime

Produkto kodas: KN20 Kategorija:

Aprašymas

Milijonus moterų visame pasaulyje ji įkvėpė ir padrąsino stabtelėti kasdieniniame bėgime ir pamatyti sau asmeniškai skirtas Dievo dovanas. „Mylimojo šypsena ryte, vaikų juokas čiuožykloje, senolio akys pavakarę: tai skirta tau. Žemė po tavo kojomis, lietus virš tavo pakelto veido, aplink tave besisukančios žvaigždės varinėje šlovėje: viskas tau, tau, tau“. Dėkokite už jas ir net nepajusite, kaip šis naujas įprotis pradės keisti jūsų žvilgsnį ir širdį.

Kaip ir dauguma skaitytojų, Ann Voskamp grumiasi su kasdienybės iššūkiais, praeities traumomis ir baimėmis. Čia nepadės vienkartinės patirtys, kad ir kokios egzotiškos jo būtų. „Kaip rasti džiaugsmą, kai esu genama terminų, slegiama skolų, varginama kasdieninių pareigų ir įtampų tarpusavio santykiuose? Kaip turėtų atrodyti dėkingumo pilnas gyvenimas, jei mano dienos yra sunkios, ilgos ir kartais tamsios? Ką Dievas dovanoja man čia ir dabar?“ – klausė savęs Ann Voskamp.

„Visas tūkstantis dovanų“ yra praktiška, tačiau be galo poetiška knyga apie tai, kaip gyventi džiaugsmo pilną gyvenimą. Ji kviečia pabusti ir pamatyti kasdieninę Dievo malonę.

Knyga išsilaikė New York Times bestselerių sąraše ilgiau nei ištisus metus.

Papildoma informacija

Svoris 0.3600 kg
Išleido:

Abigailė VšĮ, 2016

ISBN:

978-609-8153-07-1

Apimtis:

239 psl.

3 atsiliepimai apie Ann Voskamp VISAS TŪKSTANTIS DOVANŲ

 1. Įvertinimas: 5 iš 5

  Rūta (pirko šioje svetainėje)

  Nuostabi knyga priverčianti stabtelti, susimąstyti ir dėkoti už tai, ką jau turi…..

 2. Įvertinimas: 5 iš 5

  Inge (pirko šioje svetainėje)

  Tai- atradimas, tikrai viena didziausiu, netiketu dovanu ! Jau, rods, tiek skaityta, girdeta geru minciu, paskaitu, homiliju…Kas begaletu nustebinti, ikvepti? Labai viliuosi, kad si knyga keis mano gyvenima…Rekomenduoju ja visiems !!!

 3. Įvertinimas: 5 iš 5

  Audronė

  Nuostabi, gydanti knyga, padedanti pažinti amžina, beribe, ištikima meile mus mylintį Dievą ir po žingsnelį mokytis priimti Jo malonės dovanas – Jo meilę. Ir gyventi. GYVENTI. AČIŪ.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios knygos