El.paštas

Ann Voskamp VISAS TŪKSTANTIS DOVANŲ

Vertinimas: 5/5
Leidėjas:Abigailė, VšĮ
Likutis:turime 338 prekių
Prekės kodas:KN20

Prekės matmenys ir svoris

Prekės svoris: 0.3600KG
12,75 €

Aprašymas

Milijonus moterų visame pasaulyje ji įkvėpė ir padrąsino stabtelėti kasdieniniame bėgime ir pamatyti sau asmeniškai skirtas Dievo dovanas. „Mylimojo šypsena ryte, vaikų juokas čiuožykloje, senolio akys pavakarę: tai skirta tau. Žemė po tavo kojomis, lietus virš tavo pakelto veido, aplink tave besisukančios žvaigždės varinėje šlovėje: viskas tau, tau, tau“. Dėkokite už jas ir net nepajusite, kaip šis naujas įprotis pradės keisti jūsų žvilgsnį ir širdį. 

Kaip ir dauguma skaitytojų, Ann Voskamp grumiasi su kasdienybės iššūkiais, praeities traumomis ir baimėmis. Čia nepadės vienkartinės patirtys, kad ir kokios egzotiškos jo būtų. „Kaip rasti džiaugsmą, kai esu genama terminų, slegiama skolų, varginama kasdieninių pareigų ir įtampų tarpusavio santykiuose? Kaip turėtų atrodyti dėkingumo pilnas gyvenimas, jei mano dienos yra sunkios, ilgos ir kartais tamsios? Ką Dievas dovanoja man čia ir dabar?“ – klausė savęs Ann Voskamp.

„Visas tūkstantis dovanų“ yra praktiška, tačiau be galo poetiška knyga apie tai, kaip gyventi džiaugsmo pilną gyvenimą. Ji kviečia pabusti ir pamatyti kasdieninę Dievo malonę. 

Knyga išsilaikė New York Times bestselerių sąraše ilgiau nei ištisus metus. 

Apžvalgos

Paskutiniai atsiliepimai

Inge Trečiadienis, 21 birželio 2017
Tai- atradimas, tikrai viena didziausiu, netiketu dovanu ! Jau, rods, tiek skaityta, girdeta geru minciu, paskaitu, homiliju...Kas begaletu nustebinti, ikvepti? Labai viliuosi, kad si knyga keis mano gyvenima...Rekomenduoju ja visiems !!!
Rūta Sekmadienis, 19 vasario 2017
Nuostabi knyga priverčianti stabtelti, susimąstyti ir dėkoti už tai, ką jau turi.....
Dabar parašykite (trumpą) apžvalgą...( min. 100, maks. 1000 simbolių)
Pirma: Įvertinkite prekę. Prašome pasirinkti reitingą nuo 0 (prastą) iki 5 žvaigždučių (geriausią). Įvertinimas:
Simbolių parašyta:

Komentarai