H. Hendrix SANTYKIŲ LABIRINTAI: kaip mes renkamės partnerį ir kodėl išlikti kartu taip sunku

Akcija!
(4 pirkėjų atsiliepimai)

Tik dešimtadalis konfliktų porose kyla dėl to, kas vyksta esamu metu. Likusi dalis yra partnerių reakcijos į vaikystės nuoskaudas, kurios dažnai net nėra suvokiamos. Knygoje pateikiami įrankiai, kuriuos naudodami padėsie vienas kitam išsigydyti vaikystės traumų paliktas žaizdas ir tapti sąjungininkais .

13,84 

Turime

Panašu, kad turime beveik įgimtą gebėjimą pasirinkti gyvenimo draugą, kuris vestų mus iš proto. Tie patys partnerio bruožai, taip mus žavėję, kai susipažinome, vėliau pradeda erzinti. Tačiau tokį partnerį pasirinkome ne be priežasties. Jis padeda mums atrasti tas sielos vietas, kurioms būtinas išgydymas. Tai nėra klaida. Jūsų pasirinktas žmogus idealiai tinka, kad padėtų jums užaugti ten, kur neužaugote vaikystėje. Taip, augti yra sunku, todėl mes priešinamės. Mums nepatinka keistis.

[raw]

H. Hendrix mano, kad tik dešimtadalis konfiktų porose kyla dėl to, kas vyksta esamu metu. Likusi dalis yra partnerių reakcijos į vaikystės nuoskaudas, kurios dažnai net nėra suvokiamos. Jis atrado, kad problemas porose dažniausiai galima išspręsti, jei poros išmoksta išklausyti vienas kitą. Deja, retas iš mūsų mokame klausytis ir dažniausia vadovaujamės automatinėmis gynybinėmis reakcijomis.

Mokytis kalbėti yra panašu kaip mokytis šokti - pradžioje nepatogu ir nenatūralu, bet kitaip lipame vienas kitam ant kojų. Tačiau negalime turėti gražių santykių, jei neatsisakysime vaikystėje išmokto elgesio – „verkšlenti“ arba „bausti“.

Šioje knygoje Dr. Harvilis Hendriksas aprašo, kaip vystosi romantiški santykiai ir kodėl pradinis susižavėjimas galiausia virsta tarpusavio galios kova. Remdamasis ilgamete porų konsultavimo paktika, jis sukūrė santykių išgydymo metodą, kurį pavadino „Imago“ santykių terapija. Knygoje pateikiami pagrindiniai naujojo bendravimo būdo principai ir pratimai jo mokytis. Knygoje sužinosite:

 • Kokio partnerio nesąmoningai ieškome
 • Kodėl įsimylėję nematome partnerio trūkumų
 • Kodėl tos pačios partnerio savybės, taip žavėjusios pradžioje, po metų kitų pradeda siuntinti
 • Kodėl barnio metu staiga išgirstame iš savo burnos tėvo ar motinos žodžius
 • Kodėl mums taip sunku girdėti, ką sako sutuoktinis, ir dar sunkiau nepulti ginti savo pozicijų
 • Kaip išeiti iš užburto susvetimėjimo rato
 • Kodėl įsimylėjimo etapas rodo santykio potencialą
 • ir t.t.

„Galų gale pradėjome vienas kitą girdėti ir susišnekėti“ – sako poros išbandžiusios šią terapiją. Šis praktinis vadovas poroms aprašo revoliucinę „Imago“ santykių terapijos metodiką, padedančią išspręsti konfliktus, užmegzti gilesnį ryšį ir atgaivinti aistrą.

„Nežinau geresnio vadovo poroms, kurios iš tiesų nori brandžių santykių.“ M. SCOTT PECK, knygos „NEPRAMINTU KELIU“ autorius

“Harvilis Hendriksas siūlo geriausią man žinomą programą, kuri meilės ir neapykantos energiją santuokoje nukreipia partnerių tarpusavio išgydymui.“ T. GEORGE HARRIS, „AMERICAN HEALTH“ vyr. redaktorius

Papildoma informacija

Svoris 0.515 kg
Išmatavimai 21 × 15 × 3.1 cm
ISBN:

978-609-8153-13-2

Apimtis:

384 psl.

Išleista:

2018

4 atsiliepimai apie H. Hendrix SANTYKIŲ LABIRINTAI: kaip mes renkamės partnerį ir kodėl išlikti kartu taip sunku

 1. Justina (įsigijo produktą)

  Puiki knyga, kai profesionalios žinios perteikiamos paprasta, suprantama kalba. Ją skaitant aiškėja santykių, poelgių ir gyvenime padarytų pasirinkimų priežastys: kodėl šiandien esama vienokioje ar kitokioje situacijoje, kodėl pasirinktas būtent toks, o ne kitoks žmogus ir t.t.. Tik gerai suvokus esamą padėtį galima pereiti prie konstruktyvių, pagarbių ir efektyvių pokalbių bei diskusijų, padedančių tinkamai išreikšti save, perteikti savo poreikius, išgirsti bei suprasti kitą. Taikant knygos teoriją praktikoje galima nuoširdžiai pasiekti neįtikėtinų rezultatų!

 2. Vilbut (įsigijo produktą)

  Patiko, buvo įdomu skaityti. Turėtų patikti visiems, kurie užstrigę tarp lūkesčių ir realybės santykyje su savo partneriu. Daug pavyzdžių, teorija pagrįsta paprastai ir suprantamai, nesubanalinta. Knygoje pateikiama daug praktinių pratimų, skirtų pagerinti tarpusavio santykius. Patiko tai, kad teorija ir praktinės užduotys iliustruotos pavyzdžiais ir autoriaus komentarais. Manau man padėjo pažvelgti į savo santykius iš kitos perspektyvos.

 3. Karolina (įsigijo produktą)

  Puiki knyga siekiant suvokti santykiu subtilybes, mokantis būti santykiuose ar siekiant išgyventi santykiu krizę. Aišku geresnio rezultato santykiuose pasiektu, jei abu partneriai perskaitytu šia knyga.

 4. rasyknijolei (įsigijo produktą)

  Nuostabi knyga!
  “Prarijau” per kelias dienas. Visas kitas knygas, aiškinančias, kaip atrasti dvasinį ryšį poroje ar sutarti su bet kokiu kitu žmogumi, dedu į šalį. Jau vien tik šią knygą perskaičius, jaučiu didelius pokyčius savyje. Dabar beliko įgyti praktikos ir įgūdžių ir tikiu, kad bus – vau! 😊

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Turime

13,84 

[finale_countdown_timer campaign_id=”{$campaign_id}”]

Jums taip pat gali patikti…

Dažnai kartu perkami šie leidiniai

Pirkinių krepšelis
Krepšelis tuščias!
Tęsti apsipirkimą
0